destek@felahturizm.com
bulut
bulut

Hakkımızda

Felah Turizm

olarak kurulduğumuz günden bu zamana kadar Türkiye’nin 81 ilindeki birçok müşterimize kaliteli himet sunmaktayız. Özellikle Umre Programları konusunda sektörde önemli bir konumda bulunuyoruz. Firma olarak müşterilerimize lüks umre turlarında ve ekonomik umre turlarında sektördeki en uygun fiyatları güvenli satış ve kredi kartına faizsiz taksitlendirme imkanları ile sunmayı kendimize ilke edindik.

Hizmet Kalitesi

Bu zamana kadar yaptığımız tüm çalışmalarda, Hac ve Umre programlarımızı ehli sünnete, şeri şerife uygun gerçekleştirme konusunda titizlik gösteren hocalarımız ve rehberlerimiz eşliğinde tamamlıyoruz.

Vizyonumuz

İnsanı ilişkeri en ön planda tutmak en büyük arzumuz olup, şirketimizin faaliyet gösterdiği her alanda kusursuz hizmet sunmak. Gerek teknolojik gerekse toplumsal gelişmeleri yakında takip ederek dünya ile yarışır bir şirket olmak en büyük arzumuz..

Misyonumuz

Gönül köprüleri kurduğumuz bu yolda hedeflerimiz için dünyadaki bütün gelişmeleri yakından takip ederek sektörde ki yükselişimiz devam ettirmek ve en kaliteli hizmeti vermek amacındayız.


© 2023 www.felahturizm.com
sosyal medyasosyal medyasosyal medya